Виноград Ноа

Хто не скуштував вилківське вино «Новак» — той не був у Вилково

“Винний” край. Таким епітетом наділяють ті регіони, у яких вирощують виноград та вино. Одеська область якраз і є винним краєм, тут вирощують багато сортів винограду, з якого виготовляють чудові вина.
Але тільки у Вилково можна скуштувати вино «Новак», вилківський виноград «Новак» – це Божий дар для липован. І липоване з цього винограду творять своє маленьке диво – роблять із нього вино з ніжним делікатним смаком.
Пропонуємо до вашої уваги розділ із книги «Вилкове. Рибна кулінарія липован», в якій розповідається про особливості вирощування та виготовлення вина із цього винограду.

Вилківське вино «Новак»

Описувати Вилкове, нічого не сказавши про незвичайне вилківське вино, – це все одно, що розповідати про Грузію, не згадавши про грузинського шашлику. Як у Гоголя рідкісний птах долітав до середини Дніпра, так і у Вилково рідкісний гість міста не спробував місцеве вино.
Виноробство – це богоугодний промисел. Яке перше диво, описане в Євангелії, створив Христос? Він воду перетворив на першокласне вино! У Вилково навіть існує припущення, що це вино було сорту Новак, тому що тільки виноград Новак росте на воді.

У Вилково кулінарний стереотип «до риби – обов’язково біле вино» не працює, бо місцеве червоне вино «Новак» ідеально підходить до рибних страв. Тому, як неможливо уявити липованина без човна, так не можна уявити вилковську липованську рибну кухню без стаканчика гарного «Новака». Адже липованська рибна кухня – це не тільки смачно приготовлені страви, але й особливе сервірування столу, місце його розташування, і кухонні традиції, і атмосфера задоволення їжею. Без графинчика червоного «Новака» вилківський обідній стіл схожий на вишуканого джентльмена без капелюха. Начебто все на місці і в кращому вигляді, а завершеності немає. Чогось не вистачає.
Що ж це таке – вилківський «Новак» і в чому його особливості? Не вдаючись у тонкощі виноробного мистецтва, скажімо, що «Новак» виготовляють із сорту винограду «Ноа», що належить до витонченої групи. Згодом слово «ноа» перетворилося на зручніше для вимови слово «новак». От і все. Але це теорія, а ми маємо намір більше торкнутися практики.

У Вилково все вирощується біля води, поруч із водою і навіть над водою. І виноград – не виняток. Ряди виноградної лози на вилківських островах майже впритул примикають до річкових руслів. Більше того, виноградні грядки практично через кожні 10-15 метрів розділені еріками-каналами, які з’єднують річкові русла з розташованими за городами плавнями. І над цими «городними ериками» часто теж споруджують виноградні «повєти» – спеціальні, зазвичай дерев’яні, лати для підтримки виноградної лози.

Вино Новак

До того ж, ділянки землі, що обробляються, на вилківських островах розташовані виключно на прибережних ділянках. Адже в дельті тільки вони знаходяться більш-менш високо і рідко затоплюються навіть у повінь. Більше того, оскільки такі ділянки намощені з мунайського мулу, вони є найбільш родючими.
З другої половини вересня, коли починає дозрівати виноград, Вилкове та прилеглі ділянки островів занурюються в особливий полуничний аромат. Так, саме полуницею пахне зрілий вилковський виноград Новак. Такий самий легкий присмак полуниці має й по-справжньому гарне вилківське вино. Якщо Ви випадково проллєте його на руки, то вони ще довго віддаватимуть приємним запахом цієї ягоди. Причому запах на руках буде сильнішим, ніж у вині. Тільки «Новак» має бути справжнім – від доброго та, головне, не скупого винороба.

Сортів «Новака» у Вилково рівно скільки, скільки виноробів. А вино тут робиться практично у кожному дворі. До того ж, щоразу в одного майстра вино може вийти різним. І не важливо, що воно робиться з одного і того ж винограду за однією і тією ж технологією – гамма кольору, смаку та міцності у вилківського вина дуже широка. Як і в будь-якій справі, у Вилково є група визнаних «елітних» виноробів. У них першосортним «Новаком» виходить практично щороку. Незважаючи на подвійну вартість такого вина, воно розкуповується насамперед для особливо урочистих подій, а також як місцеві презенти.
І ще одна важлива особливість винограду «Новак»: якщо його висадити далеко від води, у класичних суходолових виноградних угіддях, він ніколи не дасть гарного врожаю, лоза буде розвиватися слабо, листя рано пожовкне, а ягоди втратить свій полуничний аромат. Саме тому справжній «Новак» можна виростити лише в дельті Дунаю, на добре обводнених, багатих на гумус дунайських мулистих грунтах. І мінеральні добрива тут зовсім ні до чого: дунайський мул, з якого вимощені виноградні грядки і яким вони постійно поповнюються з прилеглих ериків, містить все, що необхідно для ефективного землеробства та виноградарства.

Вилковское вино

До того ж, Новак стійкий практично до всіх традиційних захворювань виноградної лози, тому він ніколи не обробляється хімічними препаратами. З огляду на свою специфіку «Новак» і отримав свою другу назву «водно-болотне вино», що в англійському варіанті звучить як «wetland wine». Під такою назвою його знають на європейських «коктейльних прийомах» після міжнародних конференцій та нарад. А досвідчені туристи, сміючись, кажуть: «Знаємо ми ваше вино: п’ється добре, аромат – чудовий, але потім голова працює, а ноги йти не хочуть». Тому стаканчик гарного «Новака» до якоїсь місцевої рибної страви буде якраз. Так і в Біблії говориться, що пити вино можна, але впиватися не можна.

Розділ із книги «Вилкове. Рибна кухня липована»

 

Ось такий він – відомий вилковський «Новак»! Будьмо!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Догори