Екскурсії

Втомилися лежати на пляжі? Можна поїхати до Вилкового, подивитися пеліканів, порибалити. Різноманітні екскурсії, тури. У Приморському ніколи не нудно!

Екскурсії у Приморському

Невеликий курорт. Багата природа.

З Приморського ви зможете відвідати різноманітні екскурсії.

01.

Поїздка до Вилково. Прогулянка Дунаєм

Дунайський біосферний заповідник (до 1998 р. – заповідник «Дунайські плавні») – державний заповідник на території Одеської області України. Розташований у Кілійському гірлі річки Дунай.

02.

0 кілометр

Побувати у Вилково на екскурсії та не відвідати Дунайський біосферний заповідник просто неможливо! Площа його складає 50,2 тис. га. Тут Ви зможете насолодитися природою, неймовірною кількістю різноманітної флори та фауни.

Девочка рыбачит на Дунае
03.

Рибалка на Дунаї

Екскурсійні тури Рибалки у Вилково принесуть задоволення всім любителям порибалити і тим хто просто цікавиться і хоче спробувати це заняття.
У рукавах дельти Дунаю досить швидка течія і дно вкрите різноманітними залишками дерев, корчами. Тут живуть близько ста (100!) видів риб. В основному для любителів риболовлі інтерес представляють сазан, сом, жерех та судак.

04.

Острів Зміїний

Острів Зміїний – зовсім крихітна, але частинка суші, що ввібрала в себе безліч таємниць. Він вдало розташований на водній гладі Чорного моря – всього за 35 км від узбережжя. Незвичайне ім’я «острів змій» пов’язане зі зміями Фідонісі, і воно з’явилося орієнтовно на початку ХІХ століття.

До сучасників дійшли легенди, що пояснюють походження назви, що запам’ятовується. При цьому інтерес до клаптика землі, що загубився, в морі постійно зростає.

 

Змеиный Остров. Туры и Экскурсии
Догори