Нульовий кілометр

Будете на Одещині – відвідайте чудовий острівець Анкудинів. А на ньому знаменитий “Нульовий кілометр Вилкове”.
Тут стрімкий Дунай впадає у Чорне море.

Вилкове – чудовий затишний світ на краю землі, у дельті Дунаю.

Экскурсия на нулевой километр

Звідси човном можна доїхати до так званого українського «нульового кілометра». Це унікальне місце безкраїх заплавних заростей – «жива» дельта Європи, про яку й досі складають легенди.
Кажуть, якщо студент перестрибне через найвищу точку пам’ятника «0 кілометр», чекатиме на нього позначки «відмінно» на майбутній сесії. Будь-хто, хто вчинить так само і подумає про підвищення зарплати, готується класти в кишеню, як мінімум, у 10 разів більше. А щасливе подружжя, що пройшло через середину нуля, із завмиранням серця очікує поповнення в сім’ї.

Водна екскурсія у Вилково – це не просто знайомство з природою, це візит до іншого світу, до Української Венеції з її широким Дунаєм, вузькими та затишними ериками, багатим урожаєм полуниці та вина Новак. На вас чекають традиційні фото біля пам’ятника «0 км», де Дунай виходить у живе Чорне море, неосяжні плантації очерету, знайомство з вилковчанами та милі видовжені човни, які зовсім не бояться конкуренції з боку одиночних автомобілів.
Дуже важко описати поїздку до Вилково в кількох абзацах. Це потрібно побачити та відчути. Тому ми запрошуємо вас на захоплюючу, душевну екскурсію до Вилково!

Водная экскурсия в Вилково

Програма екскурсії "0 кілометр"

Відправлення до Вилково

В договоренное время вас забирают прямо с порога нашей базы отдыха, пол часа и вы в Вилково. Время, которое у многих туристов уходит на дорогу из Одессы, мы с удовольствием сэкономим на нечто более интересное.

По пути к вилковчанам вы сможете послушать путевую историю от гида, посмотреть любимое кино, послушать музыку, пообщаться с попутчиками или просто полюбоваться на сменяющие друг друга картинки за окном. Одним словом – погружаемся в отдых!

Отправление из Одессы в Вилково

Прибуття до Вилково

Тут, на морвокзалі, вас зустрічає дунайський бриз і екскурсовод, через річку видніється румунський острів Летя. З цієї точки стартує наша екскурсія невеликим, провінційним Вилково. Цікава розповідь екскурсовода починається біля пам’ятників Святому Миколаю Чудотворцю та старообрядцю-липовану. Далі ви групою слідуєте до Різдвяної Церкви. Якраз тут розкажуть, ви трохи ближче познайомитеся зі старовірами та їхньою релігією. Але найцікавіше ще попереду.
Автобус перевозить вас до Білгородського каналу, який гордо поділяє місто на стару та нову частини. Як тільки ви «занурюєтеся» в старе місто, усвідомлюєте, чому він так приваблює до себе туристів з усього світу. Українська Венеція – дивовижний світ із мережею каналів (вулиць), які тут називають «еріками». Через привабливі містки рухається нескінченний потік дерев’яних човників. Дорогою ви зустрічаєте справжніх старовірів. Ці хвилини відчуваєте справжній колорит цього неймовірного куточку України – «міста на воді». Ви матимете час насолодитися атмосферою, погуляти по кладках, зробити незабутні фото на згадку.

Відправлення на водну екскурсію в дельту Дунаю

На морвокзалі ви пересідає в прогулянковий катер або човен і починаєте свій захоплюючий шлях по стрімкій річці. Боятися могутнього Дунаю не варто: туристам забезпечено повну безпеку.
Водна прогулянка проходить по руслах, іменованими гирлами – Кілійському, Очаковському та Анкудіновому. Поки триває розповідь екскурсовода, ви можете робити фотографії, милуватися неймовірно красивими краєвидами, вдихати прохолодне повітря та відчувати себе таким вільним, яким ніколи не були в житті. Потім наша подорож триває охоронною територією Дунайського біосферного заповідника.

Путешествие по воде
Прибытие на остров Полуденный

Прибуття на острів Південний

Тут на туристів чекає «цвях програм» – символ «0 км» у дрібному річковому піску. На цьому місці точно варто провести всі звичні обряди – пострибати, перейти через нуль, загадати бажання та повірити у його виконання.
Після прогулянки диким узбережжям ви зможете піднятися на оглядовий майданчик і, якщо пощастить, побачити сіру чаплю, чарівний танець рожевих пеліканів. Кажуть, що зараз у плавні повертаються навіть орлан-білохвости. Милуючись місцевою флорою та фауною, ви відчуєте безмежний простір та неосяжне багатство нашого казкового світу. Як просто тут відчути себе вільним і водночас відчути себе частиною цієї вишуканої досконалості!

Відправлення на пікнік

В заключній частині екскурсії ви вирушаєте на базу відпочинку та обіду на острові Дунаю. Тут на вас чекає двогодинна релаксація з місцевими смаколиками – гарячою вилківською юшкою, ароматним вином Новак, трав’яним чаєм з натуральним медом

Пикник на Острове
Экскурионный пикник

Пікнік на острові

Саме час смачно перекусити після прогулянки. Пригощайтеся найсмачнішою юшкою за стародавнім рибальським рецептом. На вас чекає ціла тарілка риби, піала «юшки» з соусом «саламур». Найсмачніше вино Новак заслуговує на вашу особливу увагу. Воно п’ється як сік, залишає по собі приємний полуничний післясмак. Якщо пити в міру – голова точно не розбудить вас завтрашнього ранку! Не забудьте спробувати і ароматний трав’яний чай із вікового самовару.
Після щільного обіду можна і добре відпочити. Погуляйте островом, порибальте або просто полежіть на тапчанах

Повернення до Вилково

Корабель причалює на морвокзалі у Вилково. Тут вас забирає автобус і доставляє прямо – до порогу вашої бази відпочинку в Приморське.

Возвращение с экскурсии в Вилково

Вартість екскурсії "0 кілометр"

З актуальними цінами на екскурсію для дорослих та дітей ознайомтесь у адміністратора бази відпочинку.

Відгуки туристів

«Дуже просторий берег. Ми пішли тут не менше години. Дітям і мені дуже сподобалося – заспокоює, надихає. Види по дорозі до «0 км» теж дуже гарні»
Маріна
“Наша улюблена Українська Венеція. Не вперше захоплюємося цим місцем. В останню екскурсію нам трохи не пощастило з великою кількістю пернатих, їх було багато, але тільки вдалині. Жаль тільки, що через бурхливі течії і вири при зустрічі двох водних стихій, купатися тут не можна».
Олександр
«Це точно варто бачити! «0 кілометр» - місце злиття Дунаю та Чорного моря. Чудові дунайські пейзажі, спокій, свіже повітря, відчуття єднання з природою!
Анастасія
«Тиша, багато птахів, чисте повітря. Залишилася б на весь день, щоб не повертатися до цієї міської суєти».
Олена
«Тиша, багато птахів, чисте повітря. Залишилася б на весь день, щоб не повертатися до цієї міської суєти».
Евгеній

Окрім поїздки на нульовий кілометр зверніть увагу на інші екскурсії у Приморському:

  • Поїздка до Вилково. Прогулянка Дунаєм
  • Рибалка на Дунаї
  • Острів Зміїний (наразі нажаль недоступна)
Дякуємо, що вибрали нашу базу відпочинку у Приморському!
Догори