Як доїхати

Контактна інформація, телефон, карта проїзду. На цій сторінці читайте, як дістатися до нашої бази відпочинку “Катаріна” в Приморському. Як доїхати до Приморського різним транспортом.

Ми на зв'язку

Наш адміністратор завжди готовий відповісти на всі ваші запитання у робочий час. Телефонуйте, пишіть, приїжджайте!

Одеська область, Ізмаїльський (колишній Кілійський р-н), с. Приморське

Наш адміністратор завжди зможе відповісти на всі ваші питання в робочий час (з 9-00 до 20-00). Дзвоните, пишіть, приїзджайте!​

Як дістатися Приморського Ізмаїльського району​ (кол. Кілійського)

1. Як дістатися до Приморського машиною

В Приморское на авто

Зверніть увагу! Якщо ви їдете через Одесу, вам необхідно рухатися трасою М15 Одеса-Рені до с. Спаське. Не треба їхати через Затоку, Білгород-Дністровський це набагато довше. В Одесі встановіть у навігаторі маршрут на Маяки. Далі рухаєтеся трасою М15 до кордону з Молдавією (Паланка) і проїхавши її вже можна сміливо вбивати в навігатор маршрут на Приморське Ізмаїльського (колишнього Кілійського) району.

2. Як дістатися з Одеси до Приморського на транспорті

Якщо ви їдете через Одесу, вам необхідно з вокзалу пересісти на автобус у напрямку Вилково, квиток треба брати до Приморського Ізмаїльського району. Автобуси ходять з автовокзалів “Привокзальний” та “Привоз”, які розташовані поруч із залізничним вокзалом. Також з питань бронювання автобусних квитків ви можете звернутися до нас за декілька днів до відправлення, ми спробуємо вам допомогти.

В Приморское на автобусе

3. Як доїхати з Києва до Приморського на транспорті

В Приморское на поезде

Найзручніший спосіб це сісти в поїзд Київ-Ізмаїл №145 до станції Сарата. Далі автобусом чи маршруткою у напрямку Вилково, до села Приморське. Якщо необхідно, ми допоможемо організувати вам трансфер.
Другий варіант це автобуси Київ-Вилкове, Київ-Кілія. Уточнюйте при купівлі квитків, щоб автобус проходив через Приморське Ізмаїльського району.

4. Як доїхати з Молдови до Приморського

Коли ви їдете в Україну на море з Молдови, вам необхідно перейти кордон в одному з прикордонних переходів зображених на карті. Паланка – Маяки, Тудора – Староказаче, Бессарабка – Серпневе, Чадир-Лунга – Нові Трояни, Мирне – Тютюн, Вулканешти – Виноградівка, Джурджулешти – Рені.

Важливо! Далі прокладаєте маршрут до Приморського Ізмаїльського (колишнього Кілійського) району. В Одеській області 3 (ТРИ) Приморських. Можна приїхати не туди. Найкраще зайдіть на наш сайт бази “Катаріна” в розділ “Контакти” та скористайтесь кнопкою “Прокласти маршрут”. за допомогою Google карт. Тоді приїдете до нас!

Пограничные переходы Молдавия Украина
Догори